Продавець Дистрибьютор компании NSP розвиває свій бізнес на Prom.ua 4 роки.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Кошик
14 відгуків
Биорезонансная диагностика организма.Обследование. Днепр.
Дистрибьютор компании NSP
+380673148695
+380 (95) 006-90-72

Сертифікати ,які використовує компанія NSP для контролю якості сировини та готової продукції

Сертифікати ,які використовує компанія NSP для контролю якості сировини та готової продукції

Компанія NSP славиться якістю свого продукту і постійно вдосконалює формули, відповідаючи новим тенденціям і вимогам стартів якості.

🍀Сертифікат GMP (Good Manufacturing Practice) - документ, що підтверджує відповідність наших виробничих майданчиків і всієї продукції, виробленої на них (100% БАД і косметичних засобів компанії nature's Sunshine Products, Inc.) стандартами належної виробничої практики.

GMP - міжнародний стандарт якості, який визначає параметри кожного виробничого етапу - від матеріалу, з якого зроблена підлога в цеху, і кількості мікроорганізмів на кубометр повітря до одягу співробітників і маркування, що наноситься на упаковку продукції. Ми пишаємося тим, що належимо до числа компаній, що мають даний сертифікат.

🍀Сертифікат NSF - сертифікат міжнародної незалежної некомерційної організації, що займається питаннями, пов'язаними з охороною здоров'я та захистом довкілля. NSF - не державна організація і не контролюється промисловими структурами.

Її незалежний статус гарантує, що продукція та обладнання тестуються і оцінюються організацією абсолютно неупереджено.

Щоб заробити право використовувати марку NSF, виробник повинен не тільки пройти процедуру суворої оцінки і тестування своєї продукції, але і періодичні заплановані скрупульозні інспекції на заводі.

🍀Сертифікат TGA- сертифікат Адміністрації Терапевтичних Товарів, що є частиною Австралійського Департаменту охорони Здоров'я.

Даний сертифікат підтверджує, що компанія має повний допустимий рівень відповідності Австралійському кодексу належної практики виробництва терапевтичних продуктів.

🍀Сертифікат органічного виробництва - компанія отримала сертифікат Органік, що підтверджує відповідність нашого виробництва стандартів національної органічної програми США.

🍀Сертификация по стандарту ISO 9001:2015 - Данный стандарт (International Organization for Standardization) описывает систему управления качеством и формирует единый подход к пониманию, какой должна быть система управления организацией для того, чтобы ее деятельность была максимально качественной при производстве продукции, взаимодействии с потребителями, а также внутри организации по отношению к ее работникам.

🍀Имеет сертификат кошерности

🍀Отвечает требованиям WADA

ВАЖНО

О Сертификате FDA

Клиенты иногда спрашивают, есть ли у компании «сертификат FDA».

Вносимо ясність у це питання: сертифікат FDA не існує.

Управління по санітарному нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (Food and Drug Administration) — орган не сертифікуючих, а перевіряючий.

Американські виробники біологічно активних добавок повинні відповідати вимогам FDA. Якщо в ході перевірки виникають зауваження, то FDA видає виробнику припис про внесення необхідних змін і вжиття заходів для відповідності вимогам.

Якщо зауважень немає, то виробник отримує спеціальний підтверджує номер — «approval number».

Компанія nature's Sunshine проходила всі аудити без видачі приписів.Її «approval number»: 14491296482.

Девіз компанії- "Якість, сервіс і чесність"

⭐ Мільйони людей і фахівців вибирають саме NSP