Лікування та профілактика виразки шлунка.
Виразкова хвороба – це хронічне захворювання, що має періоди ремісії та загострення, провідним проявом якого є освіта виразки в шлунку і дванадцятипалої кишки.
Розміри виразки коливаються від декількох міліметрів до 12 см в діаметрі.
Медична статистика говорить про те, що для 10% дорослого населення страждають від цього захворювання, але найчастіше воно переслідує чоловіків у віці до 50 років, при чому виразки в двенадцатиперстной кишці утворюються в 4 рази частіше, ніж у шлунку, а у молодих людей навіть в 13 разів частіше.
У більшості випадків, особливо якщо виразка «прописалася» в цибулині дванадцятипалої кишки, простежується характерна зв'язок між прийомом їжі і виникненням болю. При чому це може бути так звана рання біль – через 30 хвилин - 1 годину після їжі, пізня біль – через 1,5 – 2 години і «голодний» біль, що виникає натще і після їжі припиняється.
Іноді при цьому спостерігаються диспептичні симптоми – печія, нудота, блювання або запор.
Найбільш поширеною причиною кровоточивої виразки шлунка є інфікування хелікобактер пілорі. Приблизно 60-80% всіх виразок шлунка і не менше 90% виразок дванадцятипалої кишки пов'язані з інфекцією хелікобактер.
В інших випадках – це симптоматичні виразки, що виникли внаслідок захворювань печінки, серцево-судинної системи – гострий інфаркт міокарда, серцева недостатність, гострого порушення мозкового кровообігу, атеросклерозу черевної порожнини.
Лікарські виразки розвиваються внаслідок тривалого і регулярного прийому аспірину, стероїдних гормонів, нестероїдних протизапальних засобів – індометацин, ібупрофен і ін
Виразкова хвороба відноситься до категорії надзвичайно небезпечних захворювань. Основну небезпеку при виразковій хворобі представляють її ускладнення. Вони бувають раптовими – кровотеча і перфорація і розвиваються поступово – пенетрація і стенозування превратніка і дванадцятипалої кишки. Всі вони вимагають швидкої медичної допомоги.
Складність лікування виразки шлунка полягає в тому, що необхідний систематичний і комплексний підхід, який потребує високої дисципліни від пацієнта. У перші тижні лікування важливий:
- режим, що забезпечує відсутність нервових і фізичних навантажень;
- дотримання тривалої лікувальної дієти – виключити страви збуджують апетит і підвищують секрецію, а саме: гостре, солоне, смажене, жирне, спеції, свіжі овочі і фрукти, соуси і приправи, бульйони, грубу суху їжу, солодке, здобу, кава, алкоголь.
- харчування має бути дробовим, їсти треба часто, невеликими порціями, їжа не повинна бути надто гарячою або холодною.
- їжа дається переважно в протертому вигляді, вареною або приготованою на пару.
В період загасання загострення допускаються запечені страви без грубої шкоринки.
Для загоєння виразки призначають препарати, що нейтралізують і знижують секрецію шлункового соку.
Якщо виразки не піддаються консервативному лікуванню або виникає загроза сильної кровотечі постає питання про хірургічне видалення ураженої ділянки шлунково-кишникового тракту.
Хорошим доповненням до основного курсу лікування є продукти компанії NSP. Особлива роль відводиться Ейч-Пі Файтер, оскільки він здатний впливати на Helicobacter pylori - Хелікобактер Пілорі
Перевагою Ей-Пі Файтер є пряма дія на хелікобактерну інфекцію при відсутності негативного впливу на біоценоз кишника. Цей БАД замовляйте в нашому магазині "Дистриб'ютор компанії NSP" з безкоштовною консультацією та доставкою.
Рекомендовані фітопрепарати компанії NSP при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки:
1-й місяць.
. Під час загострення, 10 діб пити Хлорофіл рідкий, потім перейти до лікування Ейч-Пі Файтер
Ейч-Пі Файтер – по 1 капсулі 3 рази на день з їжею
Альфа – джерело вітаміну К, який необхідний для профілактики кровотеч, по 1 капсулі 3 рази в день.
Вісімка – захист від стресів – 2 капсули з вечерею. Теж після загострення, в цьому БАД присутній перець.
2-й місяць:
Ейч-Пі Файтер – по 1 капсулі 3 рази на день з їжею.
Бердок, Реп'ях – виводить з організму небезпечні токсини, має болезаспокійливу, протизапальну дію, покращує жовчовиділення – по 1 капсулі 3 рази з їжею.
Ейч Ві Пі – надає заспокійливу дію на центральну нервову систему, знижує нервове напруження – 2 капсули перед сном.
3-й місяць.
Ейч-Пі Файтер – по 1 капсулі 3 рази на день з їжею.
Омега 3 прискорює процес рубцювання ерозій і виразок по 1 капсулі 2 рази на день
Ейч Ві Пі – 2 капсули перед сном.
Відомо, що близько 25% всіх випадків виразок шлунка і дванадцятипалої кишки ускладнюються кровотечею, причому в 5% випадків вони бувають рясними і загрожують життю хворого.
Найвірніші ознаки виразкового кровотечі – кривава блювота або блювання кавовою гущею, чорний стілець.
Виразки дванадцятипалої кишки кровоточать частіше, ніж виразки шлунка і частіше проявляються саме чорним стільцем.
На самому початку виразкової кровотечі з'являється сухість у роті, легка нудота, озноб.
При великій крововтраті: раптова слабкість, шум у вухах, пітливість, запаморочення, миготіння «мушок» перед очима і навіть непритомність.
При появі цих ознак слід негайно викликати «швидку допомогу». В очікуванні лікаря хворого слід покласти в ліжко і прикласти холодний компрес – краще лід. Не слід самостійно приймати які-небудь ліки, пити і їсти.
Профілактика кровотечі:
По 1 чайній ложці Колоїдного срібла кімнатної температури, через годину – 1 столову ложку Рідкого Хлорофілу на 100 г теплої води.
Перед сном випити 2 капсули Бифидофилус Флора Форс.
Слід мати на увазі, що треба обов'язково уточнити діагноз і не скасовувати раніше призначеного лікарем лікування.
(за матеріалами "Застосування продукції NSP при гастриті і виразковій хворобі". Ковалевська Е. Н.)
Консультація фахівця з підбору оздоровчих програм по т. 067 314 86 95 viber - Швидка відповідь.
- Підготовка організму до зимових холодів.Якщо Ви почали приймати вітаміни, а сил не додається, то їх їсть хтось інший! Протипаразитарна програма.Повна версія статті